Düş Kırıkları

Gecenin tenhalığında hayatın eğrilerinin düzeleceği bir düş görürsün. Düşün içinde olduğunu fark edersin de açmazsın o gözlerini zorla devam ettirmeye çalışırsın.Ah be kızım nasıl da biliyorsun gözünü açar açmaz biteceğini o güzel saatlerin. Nasıl da biliyorsun senin kabusların uyandığında başlıyor. Yine de belki bir umut belki bir umut... Belki de öyle bir gün gelir de kabusları sadece uyuduğunda görürsün diye yatıyorsun ya bu da pek bilinmiyor.

Gecenin tenhalığında yalnız olmadığın bir düş görürsün. Sımsıkı sarıldığın ve sevgisini iliklerine kadar hissettiğin biri. Böyle biri olmadığını ve düşünde olduğunu fark ettiğin an daha da bir sarılırsın. Ah be kızım nasıl da biliyorsun o biri aslında hiç olmadı. Nasıl da biliyorsun aslında sen sadece kendinden ibaretsin. Yine de belki bir umut belki bir umut.. belki de öyle bir gün gelir ki o biri düşün haricinde hep yanında olur. Aslında bu umut üzerine yatıyorsun ya bu da pek bilinmiyor ama.

Gecenin tenhalığında mutlu olduğun bir düş görürsün ve bu sadece düşünde kızım. Sen bunun umudunu dahi düşünemezsin. Sen en iyisi tekrar görme bu düşü olur mu..

14 Ocak 2021 1-2 dakika 11 denemesi var.
Beğenenler (8)
Yorumlar (6)
  • 8 ay önce

    Ah o gecenin tenhaları... tebrikler

  • 56 gün önce

    Düşlerinizden daha güzel gerçekler size en yakışanı, neden olmasın değil mi? Umut kesilmez doğacak günden!

  • 56 gün önce

    Düşler ve gerçekler aslında iç içe... Kimi zaman ayıramıyor bile insan. Yeter ki kabusa dönüşmesin düşler. Bir araba bile bir bilgisayar bile düşleyerek hayat geçiyor unutmayalım ki... Kutlarım güzel yazınızı...