Hoş Gelmedin Eris

Ne kimseyi kırmak için yazıyorum ne kimseye yaranmak için sadece paylaşmayı sevdiğim için yazıyorum,doktor da değilim sağlık görevlisi de değilim;olup bitenlerden fikir üretmeye çalışan ve bu işlerin bir plan bir oyun olduğunu düşünen sıradan vatandaşım.

Aramıza katılmış oldun Eris,seninle tanışmaktan hiç memnun olmadım nedenlerini az sonra söyleyeceğim.Seni kimler buldu,kimler tezgahladı ve kimler neler pazarlayacak tam bilmiyorum ama Covıd -19 varyantını kim çıkardıysa kesin aynı güçler çıkartmıştır.

Biraz tanıyalım Eris seni:

Boğaz ağrısı,öksürük,burun tıkanıklığı ve akıntısı,baş ağrısı,nefes darlığı,tat ve koku kaybı,hapşırma,halsizlik ve yorgunluk,iştah kaybı,kas ve vücut ağrıları,ishal gibi belirtileri varmış;bu belirtiler size tanıdık geldi mi?

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Eris varyantı 'izlenmesi gereken varyant' olarak tanımlanmış, şaşırdık mı,izleyecekler ve planlarını uygulayacaklar...

*Kişisel hijyene dikkat etmek

*Temas edilen yüzeyleri düzenli ve sık bir şekilde dezenfekte etmek

*Bağışıklığı güçlü tutmak için sağlıklı beslenmek

*Kapalı ortamlarda maske takmak

*Hasta olduğundan şüphe duydugunuz kişilere fazla yaklaşmamak gibi korunma yöntemleri varmış,tanıdık geldi mi bu maddeler?

Kimmiş Eris? Covıd 19'un Omicron varyantının alt türüymüş,buradan kimin çocuğu olduğunu çok iyi anladık.

İlk olarak 17 Şubat'ta Güney Afrika'da tespit edilmiş, ee Berlin'de,Paris'te ve ya Londra'da tespit edilecek değildi ya,küresel güçler için Afrika bir laboratuvar olarak seçilmiş olabilir mi?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 9 kişide Eris varyantının görüldüğünü açıklamış yani bugün."Durum başka ülkelerde yaygın bizde de ortaya çıkması muhtemeldi.Büyüklerimizi,kronik hastalarımızı koruyacağız."

Büyük harflerle de şu yazılmış:

"ENDİŞE KONUSU SAYILMAYACAK BİR GELİŞME. "

Beni en çok düşündüren bu hastalığın ismi oldu: Eris,Yunan mitolojisinde fitne ve fesat tanrıçası demekmiş,anladınız mı şimdi oyun içinde oyun olduğunu? Birileri sadece sağlığımızla değil,aklımızla da dalga geçiyor güya.Onların görüşünde dine,dile,ahlaka ve vicdana yer yok,"dünya nüfusu fazla ve tek merkezi sistem kurulması lazım(!)

Sana söyleyeceklerim var Eris, dünyamıza ve hayatımıza hiç hoş gelmedin;geldiğin gibi gideceğini,bir maşa olduğunu,iman sahipleri insanları diz çöktüremeyeceğini sen de biliyorsun, ardına bakmadan çek git!

Ananı da adını da anılarını da al götür!

16 Eylül 2023 2-3 dakika 157 denemesi var.
Beğenenler (3)
Yorumlar (1)
  • 10 ay önce

    Eris ya da Covid-19 veya başka başka çıkacak virüs ya da mikroplar bunlar egemen güçler arasındaki biyolojik savaşın bir parçası aslında. Olan tabi sıradan ve masum insanlara oluyor. Onlar için hiç bir önemi yok ölenlerin sayısının. Biyolojik silah üretmek nükleer silahlar üretmekten çok daha kolay ve çok daha az maliyetli... Durum bundan ibaret... Kutlarım...