Çapkın Bir Erkeğin Beyin Lobları

Kadın erkek ilişkilerinde sadece penisimle düşünürüm, bunun için beni tanımlarken adımı penis koydum. Hangi kadını istersem isteyeyim sahip olurum, cüssemden kaynaklı bir durum değil bu. Penisimin istediği kadın aşk arıyorsa âşıkmış gibi davranırım, şefkatse aradığı penisim şefkatle sahtekârlığın nasıl yapıldığı konusunda yönlendirir beni. Ne olursa olsun ben onu doyurmak için her karaktere bürünürüm. (Kadınların içinden 'sende karakter mi var' dediklerini duyar gibiyim. Ben de her tür karakter mevcut siz hangisini istemiştiniz.)
Kadın; bayram şenliklerinde yedikçe yiyesim gelen şekerlemeler gibidir bende. Vanilyalı, çikolatalı, çilekli, limonlu. Hepsinin tadına aynı anda bakma isteğime gem vurup biri bittiğinde ötekini tüketme derdine düşerim.
Kadın; erkek milletini hayatına alıp tam merkezine oturtan, oraya sıçıp batırmasına izin veren tek canlıdır. Sonra o boku temizlemek için beni alır hayatına. Kimsenin hayatına girip merkeze oturmam, sadece çevresinde dolanırım.
Kadın; ruh ikizini bulmak adına ruhunu delik deşik edip bu inadından vazgeçmeden hep 'ya tutarsa' mantığıyla aşkı yakalamaya çalışan bir mekanizma bana göre. Erkeğin gerçeği nedir? En büyük aşkın pipisinin ucu olduğudur.
Kadın; bedenini yüksekte tutup ulaşılmaz kılarak ruhunu taçlandırdığını zanneden varlık. Bilmez misin ki o bedeni o kadar ulaşılmaz kılarak erkeğin tek amacını beden haline getirirsin.
Ben neyim! Ben; Ruhunun maden işçisiyim, acizliğinin tebessümüyüm, senin şimdiki zaman halinim, kasırganım, el ninonum, siklonunum, tayfununum. Üzerinde, iliklerine dek ıslanıp abı hayat kokmanın tek nedeniyim.
Sen ne istiyorsun? Ruhunun orgazma ulaşmasını istiyorsun, hayatımın merkezinde olmak istiyorsun, denize âşık martı olmamı istiyorsun. Senin geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanın olmamı istiyorsun. Eski bir denizci tecrübesine sahip olup tüm fırtınalara göğüs germemi istiyorsun.
Ben penisim! Atlı süvariler gibi öncü birlikler gönderip birbirimizi yoklamaya gerek yok. Bizim savaşımız Âdem ile Havva zamanından beri devam ediyor.

23 Ağustos 2013 1-2 dakika 9 denemesi var.
Beğenenler (3)
Yorumlar (7)
 • 8 yıl önce

  gerçekten tehlikeli ...tebessüm ettiren,utandıran 😊 ama gerçekleri haykıran yürek... dua ile be güzel insan...😙

 • 8 yıl önce

  Yorumunuz; onore edici, samimi, yürekten... Çapkın bir erkeğin beyninin anatomisi bu. Bu çalışmayı orta yaş dişilerine bu tür erkeğin düşünce sistemini anlamaları için hediye ediyorum. Yo yoo feminist değilim bir tür çapkın erkek feminesi diyelim :)

 • 8 yıl önce

  ama sen harikasın ya...👍

 • 8 yıl önce

  Teşekkür ederim o sizin harikalığınız Filiz Hanımcım.

 • 8 yıl önce

  Ben sadece acemice karalıyorum.